محصولات لوازم اداری و خانه

لوازم اداری و خانه

چسب حرارتی در بسیاری از وسایل اداری و خانه مانند تشک، تخت خواب، میز های چوبی و لمینیت فوم کاربرد وسیعی دارد. شرکت آریسا بسپار پارس چسب حرارتی بر پایه مواد پلی الفینی ویژه این کاربرد تولید کرده است که ضمن دارا بودن چسبندگی فوق العاده قوی، به عنوان یک راه حل بکر برای افزایش بهره وری به مصرف کننده یاری می رساند.

 این شرکت با به کارگیری مواد اولیه با کیفیت و تجهیزات پیشرفته همراه با بهره مندی از تخصص و دانش نیروهای بومی این کشور تلاش می کند محصولی مطلوب متناسب با نیاز روز مشتری ارائه دهد که دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • پایداری حرارتی بالا
  • چسبندگی بسبار قوی
  • استحکام کششی بالا
  • انعطاف پذیری در دمای پایین
  • قابلیت تنظیم زمان باز با توجه به درخواست مصرف کننده

در صنعت نجاری چسب های حرارتی از نیازهای اساسی به حساب می آیند، از تولید مبلمان وصندلی و وسایل خانگی و اداری در مقیاس صنعتی گرفته تا پروژه های هنری کوچک که در خانه تولید می شوند. اهمیت این گرید از این جهت می باشد که چسب های حرارتی ویژه صنایع اداری و خانه برای اتصال به انواع سطوح ایده آل هستند. از سوی دیگر قدرت اتصال و چسبندگی عالی در کمترین زمان ممکن، فرایند تولید را تسریع می بخشد و نیاز به بست وبند های مکانیکی را از بین می برد. این شرکت همچنین چسب های حرارتی با دمای عملیاتی پایین، برای اتصال سطوح حساس به گرما، در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.