درباره ما

درباره ما

شرکت آریسا بسپار پارس از سال ۱۳۹۳، متشکل از دانش ­آموختگان دانشگاه شریف فعالیت خود را در زمینه ­ی تولید محصولاتی بر پایه ­ی پلیمر­های مهندسی، با هدف تامین نیاز کشور و بومی سازی این محصولات، آغاز نموده ­­است.

این شرکت با استفاده از دانش فنی به روز تیم تحقیقاتی خود و با هدف قطع نیاز کشور به خارج از مرزها، چسب های حرارتی تولیدی خود را در صنایع مختلف در گریدهای متنوع با برند ARISATACK،  قرص شعله پوش باتری سرب اسیدی با برند ARISAFLAME، گوی دانسیته نمای باتری خودرو با برند ARISAMAGIC و آمیزه های مهندسی خودرو را با برند ARISACMP را به بازار عرضه کرده است.

 

ورود این چهار محصول دانش بنیان به بازار سبب شده تا واردات میلیون ها قطعه از این محصولات متوقف شده و مانع از خروج میلیون ها دلار ارز از کشور شود.

آنچه که تضمین کننده کیفیت محصولات این شرکت می باشد و این محصولات را قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی خود کرده است، دانش فنی تیم تحقیق و توسعه، استفاده از خط تولید کاملا پیشرفته و آزمایشگاه مجهز کنترل کیفی است که این اطمینان را به مشتریان می دهد که بهترین کیفیت را با هزینه ای بسیار کمتر از محصولات مشابه خارجی دریافت نمایند.