چسب حرارتی با پایه‌ی آمورف پلی‌الفین

چسب حرارتی با پایه‌ی آمورف پلی‌الفین

چسب های حرارتی یک انتخاب عالی برای برقراری پیوند قوی و پایدار هستند. چسب های حرارتی مواد ترموپلاستیک بدون حلال هستند که در حالت مذاب در دماهای متفاوت از ۱۰۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد مخلوط می شوند و به سرعت خنک شده و با اکثر مواد سازگار هستند.

این نوع از چسب ها مزایای بسیاری از جمله امکان تهیه فرمولاسیون منحصر به فرد به منظور پاسخگویی به نیازهای خاص مشتری، عملکرد و کار با حداقل زباله و حاوی ترکیبات بسیار بی خطر می باشند، علاوه بر موارد گفته شده، در این چسب ها رطوبت و سایر شرایط محیطی در تنظیم یا دوام پیوند اختلال ایجاد نمی کند.

تیم تحقیق و توسعه آریسا بسپار پارس فقط از مواد اولیه با بهترین کیفیت استفاده کرده و تکنیک های جدید و پیشرفته ای را برای تولید طیف گسترده ای از چسب های حرارتی ارائه می دهد.

این شرکت پیشگام در تولید انواع چسب های حرارتی با پایه­ ی پلیمری آمورف پلی الفین، متناسب با نیاز مشتری در صنایع صحافی، خودرو، بسته ­بندی، بهداشتی و … ­است. این محصولات کاملا جامد بر اثر حرارت به سرعت به حالت مذاب در­­می ­آید و آماد­ه­ استفاده برای اتصال به قطعات مختلف از جنس چوب، پلاستیک و فلز می­ شوند. در کاربردهای صنعتی، چسب­ های حرارتی نسبت به چسب­ های بر پایه حلال­ های مختلف از مزایای قابل توجهی برخوردارند: عمر مفید این چسب­ ها نسبت به چسب­ های معمولی بسیار طولانی ­تر بوده و استفاده از آن­ها به­ جز در نظر گرفتن دمای بالای چسب ذوب­ شده، نیازمند هیچ­گونه ملاحظات ایمنی خاصی نمی ­باشد.

استفاده از چسب­ های بر پایه آمورف پلی الفین در مقایسه با چسب­ های بر پایه حلال می­تواند به دلیل دانسیته پایین ­تر، زمان باز قابل تنظیم برای کاربردهای مختلف، مقاومت شیمیایی بسیار خوب در مقابل اسید و سوخت، مقاومت حرارتی بسیار بالا، انعطاف پذیری مناسب در دمای پایین، مخاطرات زیست محیطی پایین و ویسکوزیته ذوب پایین که موجب نفوذ و پوشش­ دهی بسیار خوب در سطوح می­ شود، روشی بهینه باشد.